0216 450 51 80 (pbx)

Bilgi Teknolojileri Hizmetleri

 

 

                Alt Yapı ve Kablolama

 

 Bilgisayar uygulamalarını sağlıklı çalışması kurulan network sisteminin alt yapısı ile doğrudan bağlantılıdır. Bu konuda yapılan yanlış seçim ve uygulamaların telafisi daha fazla maliyet ve zamana sebep olmaktadır. Ayrıca kablo seçiminden, kullanılacak kanallara, prizlere kadar sistemde seçimleri zorlaştıracak kadar çok fazla detay ve buna ait alternatif mevcuttur. KAFF Grup olarak yeni kurulum ya da mevcut sistemin iyileştirmesinde gereken projelendirme ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Uygulama aşaması da uzman ve tecrübeli ekimiz sayesinde hayata geçirilmektedir.

 

                                                            

 

       Sistem Odası Kurulum

 

 Sunucuların, yedekleme sistemlerinin ve güvenlik ekipmanlarının yer aldığı sistem odası doğal olarak şirketlerin en kritik yerlerinden biridir. Buralarda çıkabilecek olası problemler ciddi sonuçlar doğurmaktadır. Seçimi yapılan cihazlardan, kablolama düzenine, fiziksel yerleşimlerden havalandırma sistemlerine ve topraklamaya kadar farklı parametrelerin mutlaka göz önüne alınması gerekir.  Şirketimiz sertifikalı ve eğitimli ekibi ile sistem odalarının en baştan tasarlanması ve uygulanması ya da mevcut sistemin iyileştirilmesi konusunda müşterilerine en iyi hizmet sunmaktadır.

 

 

 

                                Network Aktif / Pasif Cihaz Satışı

 

 

 


Yüksek performanslı ve sağlıklı bir network alt yapısı doğru projelendirme ve uygulama kadar kullanılan malzemelerin seçimiyle de doğru orantılıdır. KAFF Grup doğru projelendirmenin gerektirdiği ; kablo, priz, organizer, patch cord, kabinet, patch panel, switch, modem, router gibi birçok başlıkta toplanan tüm alt yapı gereksinimlerini sağlama konusunda da müşterilerinin hizmetindedir.

 

 

Sistem Mühendisliği Hizmetleri

 

 

 

Hemen bütün router , firewall gibi aktif network cihazları ile serverlar üzerindeki operating sistemler oldukça karmaşık denilebilecek ve kullanım şekline göre değişen farklı kurulum ayarlarına sahiptir. Tüm bu uzmanlık gerektiren işlemlerin hizmeti şirketimizin sertifikalı ve uzman sistem mühendisleri tarafından gerçekleştirilir. Ekibimiz aşağıdaki ana başlıkta toplanmış konularda destek vermeye konusunda tecrübeli ve yetkindir.

  • Operating sistem kurulumları                   
  • Sanallaştırma Hizmetleri
  • VPN Kurulumları
  • Veri Güvenliği Hizmetleri ( Yedekleme sistemleri, DLP , Firewall )

               

 

 

                      Server, Bilgisayar, Yazıcı
                       ve Ekipmanları Satışı

 

 

Kaff Grup projelendirdiği veya destek verdiği tüm sistemlerin ihtiyaç duyabilecekleri donanım ve yazılım ihtiyaçlarını sahip olduğu temsilcilikleri ile en uygun koşullarda sağlama imkanına sahiptir. Bu amaçla her zaman belli kalite ve güvenlik sertifikalarına sahip tedarikçiler ile işbirliği yapmaktadır.

 

 

                 IT
Teknik Servis Hizmetleri

 
Tüm potansiyel riskleri elemine etme çalışmalarına rağmen , bu tür sistemler doğası gereği zaman içinde teknik hizmete ihtiyaç duyarlar. Şirketimiz gerek saha içinde gerekse kendi ofisi teknik servisinde sorunları en hızlı sürede çözebilecek gerekli teknik altyapıya ve uzman personele sahiptir.

 

 

                                             ERP Yazılımı  
                                 Natra Business Software

 


Kaff Grup yeni nesil ERP programı NATRA’nın en büyük stratejik ortaklarından biridir. Operasyonların efektif bir şekilde uygulanabilmesi ancak kullanılan programın esnekliği , performansı ve sektörel yaklaşımı ile mümkündür. Yüzlerce firmada B2B uygulamalarından, satış dağıtım operasyonlarına, saha içinde mobil otomasyonlardan, üretim ve tedarik planlamaya, edefter , efatura entegrasyonlarına kadar farklı konularda hizmet veren NATRA,  KAFF grup tarafından müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kaff Grup Hakkında

Kaff Grup A.Ş. Şirket ünvanıyla bilgi teknolojileri, fotokopi & yazıcı, kamera ve geçiş kontrol, Videowall, projeksiyon sistemleri, etiket yazıcılar, sarf malzeme ve teknik servis hizmetlerini bünyesinde barındıran şirketimiz; seçkin ve tecrübeli teknik ve yönetim kadrosuyla öncü, yenilikçi ve güvenilir çizgisinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bize Ulaşın
  • Turgut Özal Bulvarı Şerifali Mah.
    No:169 Meral Plaza D:1-2 Ümraniye / İSTANBUL
  • 0216 450 51 80 (pbx)
  • 0216 345 66 23
  • info@kaffgrup.com