0216 450 51 80 (pbx)

Fotokopi & Yazıcı

 

 

 


           Fotokopi Cihazları Satışı

 

 

 


KAFF Grup; Digital Kopyalama merkezlerinin ve kurumsal firmaların ihtiyacı olan üst düzey profesyonel makinalardan ofis tipi cihazlara, renkli profesyonel makinalardan giriş seviyesi mono makinalara kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Şirketimiz; 25 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman satış kadrosu ve teknik ekibi ile önce doğru seçimler konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu sayede firmalar düşük maliyetle yüksek verimliliğe ulaşmaktadırlar.

 

 

 

 

Kiralama Hizmetleri

 
 

Şirketimiz farklı kiralama hizmetlerini, sayıları her geçen gün artan birçok kurumsal firma ile hayata geçirmiştir. Her firmanın ihtiyaçlarına yönelik konusunda uzman satış mühendislerimiz hazırladığı kiralama projeleri, çalıştığımız tüm firmaları asıl konularına odaklanmayı daha da kolaylaştırarak işlerinde başarılarının artmasına vesile olmuştur. Bu da KAFF Grup olarak gururumuzdur.

 

 

 

             Yazıcılar

 

 

 

Spesifik ürünler dışında satışını yaptığımız bir çok üründe şirketimiz stoklu olarak çalışmaktadır. Aşağıda listesi bulunan tüm yazıcı tipleri firmamızan temin edilebilir. 

 • Geniş format yazıcılar
 • Lazer yazıcılar 
 • Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar 
 • Nokta Vuruşlu Yazıcılar
 • Etiket Yapıcı

 

 

Projeksiyon Cihazları

 

 


Kaff Grubun satışını yaptığı Epson projeksiyon cihazları, yenilikçi teknolojisi, yüksek kalite ve performansı ile tüm dünyada pazar lideridir. Şirketimiz,  müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda 3.000 lümenden , 25.000 lümen modellere kadar geniş bir yelpazedeki Epson modelleri ile müşterilerine alternatifler sunmaktadır. Epson projeksiyon cihazlarımız 2 D görüntüleri bile 3D ye çevirebilen sinema sistemlerinden, lazer modellere , hafif taşınabilir sistemlerden , ultra kısa mesafede çalışan modellere kadar çok farklı cihaz seçenekleri mevcuttur. Gözü yormayan hatasız renkleri,benzerlerine kıyasla 3 kat yüksek renk parlaklığı, yüksek kontrast ve daha derin siyahlık özelliği, enerji verimliliği, kolay bakımı sayesinde müşterilerimizin beğenisini kazanarak hizmet vermeye devam etmektedir.
 

 

 

 

     Sarf Malzemeleri ve Yedek Parça

 

 

 


Kaliteli bir teknik servis ancak hızlı yedek parça ve sarf malzeme temini ile mümkün olmaktadır. KAFF Grup satışını yaptığı tüm ürünlerin yedek parça ve sarf malzemelerini deposunda bulundurmaktadır. Bu sayede parça değişimi gerektiren periyodik bakımlar tam zamanında gerçekleştirilmekte , olası problemlerde de işgücü kaybı minumuma indirgenmektedir.

      

 

 

 

Teknik Servis Hizmetleri

 

 Özellikle fotokopi makinaları ve yazıcılar ne kadar kaliteli markalar seçilirse seçilsin bilgisayarlardan farklı olarak mekanik aksamlara ve belli aralıklarda değişime ihtiyaç duyan parçalara sahiptir. Bu yüzden periyodik bakım ve teknik hizmet önemli bir gereksinimdir.
KAFF Grup çalıştığı tüm firma ve kuruluşlardaki makinelerin kusursuzca işlevlerini sürdürmesi için bünyesinde geniş bir teknik hizmet servisi oluşturmuştur. Öncelik verdiğimiz bu yapılanma gururumuzdur.  
"Tam Hizmet Garantisi"
Sektörde KAFF GRUP ismiyle özdeşleşmiş olan “tam hizmet garantisi” hizmet verdiğimiz tüm ürünleri ilk günkü durum ve performansında tutmayı amaçlar. Yapılan tüm bakım onarım sözleşmeleriyle yıl boyunca Tam Hizmet Garantisi verilmektedir.

 

 

 

İkinci El Cihazlar

 

 

 

Değişen ve gelişen teknoloji,hizmet verdiğimiz müşterilerimizde doğal olarak zaman içinde makina parklarını yenileme ihtiyacı doğurmaktadır. Bu değişimler sonucu şirketimiz önemli bir ikinci el makina portföyüne sahiptir ve bunları ekonomik bir çözüm ihtiyaç duyulan pazara sunmaktadır. Tam hizmet garantisi çıkış noktası olması dolayısıyla bu ürünlerde de firmamız gerekli bakım garantileri aynen müşterilerine yansıtmaktadır.

Kaff Grup Hakkında

Kaff Grup A.Ş. Şirket ünvanıyla bilgi teknolojileri, fotokopi & yazıcı, kamera ve geçiş kontrol, Videowall, projeksiyon sistemleri, etiket yazıcılar, sarf malzeme ve teknik servis hizmetlerini bünyesinde barındıran şirketimiz; seçkin ve tecrübeli teknik ve yönetim kadrosuyla öncü, yenilikçi ve güvenilir çizgisinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bize Ulaşın
 • Turgut Özal Bulvarı Şerifali Mah.
  No:169 Meral Plaza D:1-2 Ümraniye / İSTANBUL
 • 0216 450 51 80 (pbx)
 • 0216 345 66 23
 • info@kaffgrup.com