0216 450 51 80 (pbx)

Yasal Uyarı

“Bu belge ve ilgili şartlar sitemizi ziyaret eden tüzel ve özel kişi ( bundan sonra ziyaretçi olarak anılacak) ile KAFF GRUP A.Ş. (bundan sonra KAFF olarak anılacak) arasında kabul edilmiş sayılır.

Telif Hakkı:

Sitemizde yer alan özel isim, marka ve logoları tescilli oldukları firmalara aittir. Bu web sitesinin tasarımı, içeriği (her türlü bilgi, belge, beyanlar), görselleri ve indirilebilir belgelerin telif hakkı KAFF’a aittir ve tüm hakları saklıdır. Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, KAFF Sitesinin kullanılmasına ilişkin bu koşullarla bağlı olduğunuzu, hem bu koşullara hem de site ile ilgili bütün yasal mevzuata uyacağınızı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki verilmedikçe, bu sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu, kişisel kullanım amaçları dışında başkaca herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz. KAFF aksi bir durum veya kullanımda, tarafınıza her türlü hukuki ve cezai takibat yapmaya yetkili olduklarını peşinen kabul etmektesiniz. Kesin ve yazılı iznimiz olmadan başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

Yasal Uyarı:

KAFF ve/veya grup şirketleri bu web sitesinde verilen bilgilerin yeterliliği, tamlığı ve güncelliği konularında sorumlu değildir. Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, grafikler, şemalar, görseller güncelliğini yitirmiş olabilirler. Web sitesinde yer alan tüm bilgiler ve beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde olmadığı gibi KAFF açısından herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir. KAFF site hazırlayıcılarının, şirket çalışanlarının, KAFF’ın yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların, bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinde uğrayabileceğiniz olası zararlardan hiçbir şekil ve surette hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
KAFF web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, KAFF web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının KAFF sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, KAFF, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kaff Grup Hakkında

Kaff Grup A.Ş. Şirket ünvanıyla bilgi teknolojileri, fotokopi & yazıcı, kamera ve geçiş kontrol, Videowall, projeksiyon sistemleri, etiket yazıcılar, sarf malzeme ve teknik servis hizmetlerini bünyesinde barındıran şirketimiz; seçkin ve tecrübeli teknik ve yönetim kadrosuyla öncü, yenilikçi ve güvenilir çizgisinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bize Ulaşın
  • Turgut Özal Bulvarı Şerifali Mah.
    No:169 Meral Plaza D:1-2 Ümraniye / İSTANBUL
  • 0216 450 51 80 (pbx)
  • 0216 345 66 23
  • info@kaffgrup.com